Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd "Slootweg" Pastel "zittend vrouwelijk Naakt" - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd "Slootweg" Pastel "zittend vrouwelijk Naakt"  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd "Slootweg" Pastel "zittend vrouwelijk Naakt"  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd "Slootweg" Pastel "zittend vrouwelijk Naakt"  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd "Slootweg" Pastel "zittend vrouwelijk Naakt"  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd "Slootweg" Pastel "zittend vrouwelijk Naakt"  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd "Slootweg" Pastel "zittend vrouwelijk Naakt"  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd "Slootweg" Pastel "zittend vrouwelijk Naakt"  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd "Slootweg" Pastel "zittend vrouwelijk Naakt"  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlImpressionistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen38 cm x 34 cm (h x b)
Passe-partout58 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Kunsthandel ArtPointAmsterdam kan uit verzamelingen en nalatenschappen regelmatig interessante (Hollandse) beeldende kunst verwerven of mag deze in opdracht van eigenaren in commissie voor hen verkopen. Om de "bieddrempel" zo laag mogelijk te houden hanteren wij bij vrijwel alle op Kunstveiling.nl door ons aangeboden kunstwerken een startprijs van 1€.
  • De bovenvermelde informatie mbt de door ons aangeboden kunstwerken (leeftijd, conditie en evt. signatuur) wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn  iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.

kleine kreukeltjes in de randen van het papier.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34)
FA. (112)

3007 verkochte items
54 cm
58 cm
34 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:08-06-2018 om 21:14
Eindtijd:22-06-2018 om 22:15
Biedingen (12)
IlseKielman
22 jun. / 19:10
€ 20
janpaan
22 jun. / 19:10
€ 16
janpaan
22 jun. / 18:57
€ 15
IlseKielman
22 jun. / 18:57
€ 10
janpaan
22 jun. / 18:57
€ 9
IlseKielman
22 jun. / 18:57
€ 8
janpaan
22 jun. / 09:29
€ 7
IlseKielman
22 jun. / 09:29
€ 6
IlseKielman
21 jun. / 13:34
€ 4
janpaan
21 jun. / 13:29
€ 3
IlseKielman
20 jun. / 15:46
€ 2
janpaan
15 jun. / 12:40
€ 1