Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde grote ETS (E.A. exemplaar) "stilleven met uien en bloesemtak" - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde grote ETS (E.A. exemplaar) "stilleven met uien en bloesemtak" kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde grote ETS (E.A. exemplaar) "stilleven met uien en bloesemtak" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde grote ETS (E.A. exemplaar) "stilleven met uien en bloesemtak" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde grote ETS (E.A. exemplaar) "stilleven met uien en bloesemtak" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde grote ETS (E.A. exemplaar) "stilleven met uien en bloesemtak" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde grote ETS (E.A. exemplaar) "stilleven met uien en bloesemtak" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde grote ETS (E.A. exemplaar) "stilleven met uien en bloesemtak" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde grote ETS (E.A. exemplaar) "stilleven met uien en bloesemtak" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde grote ETS (E.A. exemplaar) "stilleven met uien en bloesemtak" kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageÉpreuve d'artiste exemplaar

Ets verkeert in goede conditie. Het passe partout is linksonder iets gevlekt. Professioneel ingelijst.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (115)

3102 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
70 cm
60 cm
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 25,30 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2020 om 15:16
Eindtijd:13-12-2020 om 22:13
Biedingen (7)
Eleo
13 dec. / 13:10
€ 22
tkeuning
10 dec. / 19:49
€ 17
takamine
10 dec. / 19:47
€ 12
tkeuning
10 dec. / 19:47
€ 10
takamine
07 dec. / 21:46
€ 5
tkeuning
07 dec. / 21:46
€ 3
takamine
06 dec. / 21:32
€ 1