Niet of onleesbaar gesigneerd - Gestileerd jaren 50 (Mode)Aquarel van een Dame met hoed - Gesigneerd r.o. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gestileerd jaren 50 (Mode)Aquarel van een Dame met hoed - Gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gestileerd jaren 50 (Mode)Aquarel van een Dame met hoed - Gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gestileerd jaren 50 (Mode)Aquarel van een Dame met hoed - Gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gestileerd jaren 50 (Mode)Aquarel van een Dame met hoed - Gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gestileerd jaren 50 (Mode)Aquarel van een Dame met hoed - Gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gestileerd jaren 50 (Mode)Aquarel van een Dame met hoed - Gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gestileerd jaren 50 (Mode)Aquarel van een Dame met hoed - Gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gestileerd jaren 50 (Mode)Aquarel van een Dame met hoed - Gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gestileerd jaren 50 (Mode)Aquarel van een Dame met hoed - Gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
Lijst51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Weinig zichtbare onregelmatigheden. Netjes ingelijst.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
FA. (112)

3007 verkochte items
41 cm
51 cm
38 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:01-09-2018 om 15:45
Eindtijd:15-09-2018 om 21:40
Biedingen (12)
Maria-Antoinette
14 sep. / 14:20
€ 30
emiliomosini
14 sep. / 14:20
€ 25
Maria-Antoinette
14 sep. / 13:00
€ 20
emiliomosini
07 sep. / 23:02
€ 15
Lentestorm
07 sep. / 23:02
€ 10
emiliomosini
07 sep. / 23:02
€ 8
Lentestorm
07 sep. / 23:02
€ 7
emiliomosini
07 sep. / 23:02
€ 6
Lentestorm
07 sep. / 23:02
€ 5
emiliomosini
03 sep. / 23:28
€ 4
RJGroen
03 sep. / 23:28
€ 3
RJGroen
01 sep. / 20:09
€ 1