Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache, Lot van vier ontwerptekeningen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache, Lot van vier ontwerptekeningen kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache, Lot van vier ontwerptekeningen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache, Lot van vier ontwerptekeningen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache, Lot van vier ontwerptekeningen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache, Lot van vier ontwerptekeningen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache, Lot van vier ontwerptekeningen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache, Lot van vier ontwerptekeningen kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Genoemde afmetingen zijn van het grootste blad (het blad links op de foto).

ConditieRedelijk

Redelijke conditie. Vergeeld, vlekkerig en een beetje smoezelig. Meerdere vouwlijnen. Kleine beschadigingen langs de randen van de bladen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (65)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46806 verkochte items
Alle items van deze verkoper (673)
30.5 cm
23 cm
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-07-2020 om 15:09
Eindtijd:12-07-2020 om 19:33
Biedingen (3)
Spartacus
11 jul. / 19:26
€ 5
Aapeloekie
02 jul. / 23:49
€ 3
nelleke1958
02 jul. / 18:05
€ 1