Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote art deco modernistische kristallen karaf

Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote art deco modernistische kristallen karaf kopen? Bied vanaf 10!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote art deco modernistische kristallen karaf kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote art deco modernistische kristallen karaf kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote art deco modernistische kristallen karaf kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote art deco modernistische kristallen karaf kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote art deco modernistische kristallen karaf kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote art deco modernistische kristallen karaf kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote art deco modernistische kristallen karaf kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote art deco modernistische kristallen karaf kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
StijlArt Deco
Afmetingen41 cm x 11 cm x 11 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Grote art deco modernistische kristallen karaf. Met prachtige groen geringde voer en geringde stopper. Niet gesigneerd, ontwerper en maker onbekend. Waarschijnlijk van Boheemse origine.

Onbeschadigde conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(30) Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items
11
41
11

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:31-07-2019 om 14:49
Eindtijd:13-08-2019 om 19:50

Biedingen (5):

perkedel
13 aug. / 19:40
€ 30
leoniel
13 aug. / 19:40
€ 25
perkedel
13 aug. / 19:38
€ 20
leoniel
13 aug. / 18:18
€ 15
kunstlia
2 aug. / 14:08
€ 10