Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote Persglazen dienblad afbeelding landschap

Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote Persglazen dienblad afbeelding landschap kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 16,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote Persglazen dienblad afbeelding landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote Persglazen dienblad afbeelding landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote Persglazen dienblad afbeelding landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote Persglazen dienblad afbeelding landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote Persglazen dienblad afbeelding landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote Persglazen dienblad afbeelding landschap kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
StijlContemporary
Afmetingen3 cm x 39 cm x 28 cm (h x b x d)
Gewicht1950 gram
GemerktOngesigneerd
Grote Persglazen dienblad afbeelding landschap, mogelijk van Scandinavische of Duitse origine. Niet gemerkt. in onbeschadigde conditie.

Onbeschadigde conditie.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(42) Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
39
3
28

Dit item is verkocht voor 16,00

Starttijd:28-12-2018 om 17:28
Eindtijd:11-01-2019 om 22:40

Biedingen (5):

Koes
11 jan. / 17:49
€ 16
devaanhoek
11 jan. / 17:49
€ 11
devaanhoek
2 jan. / 08:57
€ 10
Spartacus
2 jan. / 08:57
€ 5
Spartacus
31 dec. / 22:01
€ 1