Niet of onleesbaar gesigneerd - Hand geblazen art deco glazen karaf zonder stopper - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Hand geblazen art deco glazen karaf zonder stopper kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Hand geblazen art deco glazen karaf zonder stopper kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hand geblazen art deco glazen karaf zonder stopper kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hand geblazen art deco glazen karaf zonder stopper kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hand geblazen art deco glazen karaf zonder stopper kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hand geblazen art deco glazen karaf zonder stopper kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
StijlArt Deco
Afmetingen15 cm x 9 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd
Hand geblazen art deco glazen karaf zonder stopper. In goede gebruikte conditie. Niet gemerkt wel voorzien van geslepen pontil merk. Mogelijk Leerdam?

In goede gebruikte conditie, mist alleen de stopper.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (86)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
9 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:31-10-2018 om 14:29
Eindtijd:14-11-2018 om 21:45
Biedingen (2)
Engel1969
14 nov. / 21:36
€ 3
devaanhoek
02 nov. / 11:12
€ 1