Niet of onleesbaar gesigneerd - hanger met ring met Flashy Lepidolite Mica - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - hanger met ring met Flashy Lepidolite Mica kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - hanger met ring met Flashy Lepidolite Mica kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - hanger met ring met Flashy Lepidolite Mica kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - hanger met ring met Flashy Lepidolite Mica kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - hanger met ring met Flashy Lepidolite Mica kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - hanger met ring met Flashy Lepidolite Mica kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - hanger met ring met Flashy Lepidolite Mica kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - hanger met ring met Flashy Lepidolite Mica kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - hanger met ring met Flashy Lepidolite Mica kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeVaria
Afmetingen4 cm x 23 cm x 35 cm (h x b x d)
Gewicht15 gram
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd

Zilveren (925 /1000) hanger met ring met Flashy Lepidolite Mica
Eén zeldzame schilfersteen Mt 20 van ring
In één koop.
Gewicht is samen
Bedrag is samen
Hanger ca 43 mm met oogje
Ringkop doorsnede is ca 25 mm

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (89)
Geplaatst door  GVR
FA. (1)

88 verkochte items
23
4
35
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-01-2020 om 23:28
Eindtijd:19-01-2020 om 22:57
Andredriessen
16 jan. / 09:58
€ 10