Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Periode1800 t/m 1899
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst69 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooi, klassiek heidelandschap gesigneerd A. Schelfhout in monumentale lijst.
ConditieRedelijk

Het doek heeft een kleine restauratie en de lijst is beschadigd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (45)
Geplaatst door  zi0102
FA. (1)

Lid sinds 2017
35 verkochte items
89 cm
69 cm
70 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-01-2020 om 20:23
Eindtijd:22-01-2020 om 19:45
delels
22 jan. / 10:34
€ 10