Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 58 cm (h x b)
Lijst65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Olieverf op paneel van A. Zwanenberg
Mooie lijst met zelfs een fluwelen goudkleurig accent. Lijst vertoont zoals gezegd wel lichte slijtsporen.
Mooi schilderij. Kan zo aan de muur.

Lijst heeft wel slijtsporen. Niet opvallend.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (49)
Geplaatst door  Bernardenbeppie
FA. (8 )

Lid sinds 2020
264 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
75 cm
65 cm
58 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-12-2020 om 17:10
Eindtijd:13-12-2020 om 22:14
Biedingen (7)
KunstTribune
13 dec. / 22:07
€ 20
MvdDries20
13 dec. / 18:29
€ 15
Bertus12
12 dec. / 20:50
€ 10
d_Hondecoeter
12 dec. / 20:50
€ 10
Bertus12
10 dec. / 18:46
€ 5
Peterd6
10 dec. / 18:46
€ 3
Bertus12
07 dec. / 15:23
€ 1