Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelberg

Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelberg kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelberg kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelberg kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelberg kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Heidelberg kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  augustlieven
FA. (1)

50 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekHandgekleurd
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage320

Heidelberg: zeer mooie miniatuurets, met de hand ingekleurd (aquarel) op handgeschept papier.

In potlood genummerd (320 ex) en gesigneerd door de kunstenaar.

Afmetingen: 7,5 x 10 cm op 21 x 26 cm

Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:03-04-2020 om 22:38
Eindtijd:12-04-2020 om 19:09

WesleyBrandt
11 apr. / 20:33
€ 1