Niet of onleesbaar gesigneerd - Helaas niet gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Helaas niet gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

Geplaatst door  Margie
FA. (24)

349 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooie impressionistische aquarel die doet denken aan het werk van Mastenbroek, maar niet gesigneerd.

Niets mis mee

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34)
Geplaatst door  Margie
FA. (24)

349 verkochte items
33 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:12-07-2018 om 21:06
Eindtijd:17-07-2018 om 21:13
Biedingen (8)
xram44
17 jul. / 18:18
€ 16
Koes
17 jul. / 18:18
€ 11
xram44
17 jul. / 12:15
€ 9
marcdevries
17 jul. / 12:15
€ 8
marcdevries
17 jul. / 00:37
€ 6
royjur
17 jul. / 00:36
€ 5
marcdevries
17 jul. / 00:36
€ 5
royjur
13 jul. / 13:04
€ 1