Niet of onleesbaar gesigneerd - Herdenkingsasbak slag bij Iper

Niet of onleesbaar gesigneerd - Herdenkingsasbak slag bij Iper kopen? Bied vanaf 1!

Varia

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Herdenkingsasbak slag bij Iper kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Herdenkingsasbak slag bij Iper kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Herdenkingsasbak slag bij Iper kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Herdenkingsasbak slag bij Iper kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  WesleyBrandt

Lid sinds 2020
5 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeVaria
Periode1950 t/m 1979
StijlArt Deco
Afmetingen6 cm x 11 cm x 1 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Hersenkinsasbak nabij Ieper, Ijzer 1914.

Brons

11 cm X 6 cm

In goede conditie

In mooi staat.

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:10-04-2020 om 22:17
Eindtijd:13-04-2020 om 20:56

Biedingen (5):

TSSM
12 apr. / 13:25
€ 15
DeborahSchipper
12 apr. / 13:25
€ 10
TSSM
12 apr. / 13:03
€ 5
DeborahSchipper
12 apr. / 12:57
€ 3
TSSM
11 apr. / 09:19
€ 1