Niet of onleesbaar gesigneerd - HOGE ORANJE GLAZEN DESIGN VAAS

Niet of onleesbaar gesigneerd - HOGE ORANJE GLAZEN DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - HOGE ORANJE GLAZEN DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - HOGE ORANJE GLAZEN DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - HOGE ORANJE GLAZEN DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - HOGE ORANJE GLAZEN DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - HOGE ORANJE GLAZEN DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - HOGE ORANJE GLAZEN DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - HOGE ORANJE GLAZEN DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - HOGE ORANJE GLAZEN DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - HOGE ORANJE GLAZEN DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - HOGE ORANJE GLAZEN DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - HOGE ORANJE GLAZEN DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen38.5 cm x 12.5 cm x 12.5 cm (h x b x d)
Gewicht1555 gram
GemerktOngemerkt
Een zeer apart gevormde vaas, van buiten mooi oranje, van binnen wit.De vaas heeft een doorzichtige glazen voet.
 Vanaf de breedste doorsnede van 12,5 cm loopt hij taps omhoog tot de opening van 8,5 cm.

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:10-01-2021 om 11:39
Eindtijd:24-01-2021 om 21:18

Biedingen (9):

MiWeh
24 jan. / 21:10
€ 30
Jry020
23 jan. / 16:58
€ 25
MiWeh
22 jan. / 20:35
€ 20
leo68
13 jan. / 20:17
€ 15
AKGW971
13 jan. / 20:07
€ 10
leo68
13 jan. / 20:07
€ 10
AKGW971
12 jan. / 19:32
€ 5
Jularka
12 jan. / 19:32
€ 3
AKGW971
11 jan. / 14:15
€ 1