Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 19e eeuw - Interieur - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 19e eeuw - Interieur kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 19e eeuw - Interieur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 19e eeuw - Interieur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 19e eeuw - Interieur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 19e eeuw - Interieur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 19e eeuw - Interieur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 19e eeuw - Interieur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 19e eeuw - Interieur kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Periode1800 t/m 1899
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 23 cm (h x b)
Lijst36 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer sfeervol werk Hollandse School door onbekende meester uit eind 19e eeuw. Het werk is in goede staat met ouderdomssporen, zie foto's deze zijn onderdeel van de beschrijving. De, waarschijnlijk, originele lijst is tevens in goede staat met ouderdomssporen. Het schilderij is gesigneerd, maar ik heb helaas de kunstenaar niet kunnen herleiden.

zie omschrijving

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (29)

Geplaatst door  TripleR
FA. (7)

Lid sinds 2018
144 verkochte items
30 cm
36 cm
23 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-07-2020 om 12:22
Eindtijd:25-07-2020 om 22:40
Biedingen (12)
RAJ69
25 jul. / 20:44
€ 70
Kerkrade
25 jul. / 20:44
€ 60
RAJ69
25 jul. / 20:44
€ 55
Kerkrade
25 jul. / 20:43
€ 45
RAJ69
25 jul. / 20:43
€ 40
Kerkrade
15 jul. / 19:37
€ 35
Agnesveger
15 jul. / 19:37
€ 30
Kerkrade
15 jul. / 16:08
€ 15
Agnesveger
15 jul. / 16:08
€ 10
Kerkrade
15 jul. / 16:08
€ 5
Agnesveger
15 jul. / 16:08
€ 3
Kerkrade
15 jul. / 15:34
€ 1