Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 20e eeuw - naar Rembrandt - Jong meisje aan het venster - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 20e eeuw - naar Rembrandt - Jong meisje aan het venster kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 20e eeuw - naar Rembrandt - Jong meisje aan het venster kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 20e eeuw - naar Rembrandt - Jong meisje aan het venster kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 20e eeuw - naar Rembrandt - Jong meisje aan het venster kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 20e eeuw - naar Rembrandt - Jong meisje aan het venster kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 20e eeuw - naar Rembrandt - Jong meisje aan het venster kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 20e eeuw - naar Rembrandt - Jong meisje aan het venster kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 20e eeuw - naar Rembrandt - Jong meisje aan het venster kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 20e eeuw - naar Rembrandt - Jong meisje aan het venster kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School 20e eeuw - naar Rembrandt - Jong meisje aan het venster kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 26 cm (h x b)
Lijst48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Rembrandt - Jong meisje aan het venster. Prachtig sprekend werk, Hollandse School 20e eeuw, naar het bekende schilderij van Rembrandt. Het schilderij in zeer goede staat, heldere kleuren en zonder ouderdomssporen en gebruikerssporen, zie foto's deze zijn onderdeel van de beschrijving. Helaas is de lijst aan vervanging toe.

Olieverf op doek - Ongesigneerd - Begin 20e eeuw

Zie omschrijving

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (36)

Geplaatst door  TripleR
FA. (7)

Lid sinds 2018
144 verkochte items
38 cm
48 cm
26 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-01-2020 om 12:55
Eindtijd:25-01-2020 om 21:55
Biedingen (9)
rfmudde
25 jan. / 21:49
€ 50
steung
25 jan. / 21:49
€ 45
rfmudde
25 jan. / 21:41
€ 40
steung
25 jan. / 21:41
€ 35
rfmudde
25 jan. / 20:44
€ 30
steung
25 jan. / 17:55
€ 25
Internaat
21 jan. / 23:14
€ 20
corjanne
20 jan. / 19:56
€ 15
steung
15 jan. / 22:17
€ 10