Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - van Schaik??? - Dorp aan het water

Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - van Schaik??? - Dorp aan het water kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - van Schaik??? - Dorp aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - van Schaik??? - Dorp aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - van Schaik??? - Dorp aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - van Schaik??? - Dorp aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - van Schaik??? - Dorp aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - van Schaik??? - Dorp aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - van Schaik??? - Dorp aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - van Schaik??? - Dorp aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - van Schaik??? - Dorp aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - van Schaik??? - Dorp aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - van Schaik??? - Dorp aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - van Schaik??? - Dorp aan het water kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse School (20e eeuw) - van Schaik??? - Dorp aan het water kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  TripleR
FA. (7)

Lid sinds 2018
143 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 57 cm (h x b)
Lijst46 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Hollandse School (20e eeuw) - Dorp aan het water

Mooi sfeervol gesigneerd werk, Hollandse School 20e eeuw. Gesigneerd, volgens mij door, van Schaik. Dit durf ik echter niet met zekerheid te stellen. Het schilderij is in goede staat met enkele ouderdomssporen, maar dit valt niet op als het schilderij aan de wand hangt. De lijst is naar mijn mening aan vervanging toe. Zie foto's deze zijn onderdeel van de beschrijving.

Bij aankoop van meerdere van mijn kavels van dezelfde sluitingsdatum, betaalt u slechts één keer de verzendkosten (de hoogste verzendkosten van de gekochte kavels)

Zie omschrijving

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41) Geplaatst door  TripleR
FA. (7)

Lid sinds 2018
143 verkochte items
65 cm
46 cm
57 cm
38 cm

Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-01-2020 om 14:56
Eindtijd:31-01-2020 om 22:28

Biedingen (2):

Art-monkey
30 jan. / 18:42
€ 3
Ruudpoolman
22 jan. / 00:18
€ 1