Niet of onleesbaar gesigneerd - Hout, Abstracte vorm - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Hout, Abstracte vorm kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Hout, Abstracte vorm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hout, Abstracte vorm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hout, Abstracte vorm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hout, Abstracte vorm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hout, Abstracte vorm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hout, Abstracte vorm kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekHout
Afmetingen142 cm x 25 cm x 22 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd

Dit houten beeld is online vindbaar als werk van Henk Visch. Deze toeschrijving is echter onjuist. Het is niet bekend wie de maker van dit beeld is.

Herkomst: Collectie Gemeente Boxtel

enkele krimpscheuren in het hout

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (79)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (325)

Lid sinds 2010
45586 verkochte items
Alle items van deze verkoper (848)
25
142
22
Dit item is verkocht voor 127,65 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-06-2020 om 14:50
Eindtijd:15-06-2020 om 21:53
Biedingen (17)
THEO1961
15 jun. / 17:13
€ 111
Podenco2015
15 jun. / 17:13
€ 101
Podenco2015
15 jun. / 14:33
€ 95
Burg
15 jun. / 14:33
€ 85
Podenco2015
15 jun. / 07:19
€ 60
Pu66
15 jun. / 07:19
€ 50
Podenco2015
14 jun. / 20:49
€ 45
Burg
05 jun. / 21:04
€ 40
Kweekel
05 jun. / 08:46
€ 35
groene_43
04 jun. / 16:57
€ 30
nelleke1958
04 jun. / 16:20
€ 25
groene_43
04 jun. / 14:46
€ 20
nelleke1958
03 jun. / 16:43
€ 15
robelco
03 jun. / 08:23
€ 10
nelleke1958
02 jun. / 22:44
€ 5
robelco
02 jun. / 18:57
€ 3
nelleke1958
01 jun. / 15:39
€ 1