Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtsnede , “3 Broers dansend en spelend in de zon” – 1966 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtsnede , “3 Broers dansend en spelend in de zon” – 1966 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtsnede , “3 Broers dansend en spelend in de zon” – 1966 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtsnede , “3 Broers dansend en spelend in de zon” – 1966 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtsnede , “3 Broers dansend en spelend in de zon” – 1966 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtsnede , “3 Broers dansend en spelend in de zon” – 1966 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtsnede , “3 Broers dansend en spelend in de zon” – 1966 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtsnede , “3 Broers dansend en spelend in de zon” – 1966 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtsnede , “3 Broers dansend en spelend in de zon” – 1966 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtsnede , “3 Broers dansend en spelend in de zon” – 1966 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtsnede , “3 Broers dansend en spelend in de zon” – 1966 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen27 cm x 35 cm (h x b)
Passe-partout41.5 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een houtsnede uit 1966 van een ons onbekende Nederlandse of Belgische kunstenaar.

    -Gesigneerd, gedateerd en getiteld met potlood. Een eigen ‘handdruk’ van de kunstenaar.

    -Niet ingelijst. Wel achter een papieren passe-partout.

    -Afmetingen: Passe-partout, 41,5 x 47,5 cm. Blad, 32,5 x 47,5 cm. Beeld, 27 x 35 cm.

    -Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

    -Conditie: Het papier is ‘vergeeld’. Verder in prima staat.

    Zie ook de foto’s.

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Het papier is ‘vergeeld’. Verder in prima staat. Zie ook de foto’s.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
47.5 cm
41.5 cm
35 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-08-2020 om 17:17
Eindtijd:29-08-2020 om 19:23
artv
21 aug. / 15:52
€ 1