Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijst kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - IJspret - in fraaie lijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
StijlRomantisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 30 cm (h x b)
Lijst35.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi Olieverfschilderij op paneel
Fraai ingelijst
Zowel schilderij als lijst zijn in uitstekende conditie!

Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (29)

Geplaatst door  Arrt
FA. (8)

Lid sinds 2018
260 verkochte items
40.5 cm
35.5 cm
30 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2022 om 14:57
Eindtijd:18-12-2022 om 20:18
Biedingen (12)
klaas1234
18 dec. / 20:09
€ 50
CharlesE
18 dec. / 20:07
€ 45
klaas1234
18 dec. / 20:07
€ 40
CharlesE
18 dec. / 20:07
€ 35
klaas1234
18 dec. / 16:05
€ 30
Marr
18 dec. / 16:05
€ 25
klaas1234
16 dec. / 00:24
€ 20
delels
16 dec. / 00:24
€ 15
klaas1234
16 dec. / 00:24
€ 10
delels
16 dec. / 00:24
€ 5
klaas1234
15 dec. / 21:18
€ 3
delels
10 dec. / 21:58
€ 1