IL BACCIO - DE KUS - een origineel schilderij van twee naakte vrouwen in een omhelzing.
Inkt en olieverf op papier - het schilderij kwam uit een privé collectie in Madrid en wordt geleverd met een authenticiteit certificaat van fine-art gallery Montbaron Madrid. Het werk is gesigneerd op de voorkant maar er is niets bekend gemaakt over de kunstenaar. Er wordt alleen 'Ecole Espagnole' vermeld.
Er zijn een aantal lichte vouwen en kleine beschadigingen aan het werk te zien. Op de achterkant van het schilderij staat een pen-tekening van de kunstenaar. Zie foto's.
Goed
Een aantal kleine vouwen en lichte beschadigingen aan de randen, zie foto's
Tot 2 kg.
€ 8,95
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 29,30