Niet of onleesbaar gesigneerd - 'in de kroeg'

Niet of onleesbaar gesigneerd - 'in de kroeg' kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 80,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - 'in de kroeg' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'in de kroeg' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'in de kroeg' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'in de kroeg' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'in de kroeg' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'in de kroeg' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'in de kroeg' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'in de kroeg' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'in de kroeg' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'in de kroeg' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'in de kroeg' kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Centerfo
FA. (15)

456 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1964
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 45 cm (h x b)
Lijst73 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtig werk.Achterzijde vermeld; gekocht in café Willem Slok te Utrecht!Henk van Reeuwijk, Utrecht.Gelijst in originele lijst.Iets in de stijl van Rein Dool.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34) Geplaatst door  Centerfo
FA. (15)

456 verkochte items
58 cm
73 cm
45 cm
60 cm

Dit item is verkocht voor 80,00

Starttijd:27-02-2019 om 15:49
Eindtijd:05-03-2019 om 22:56

Biedingen (11):

Plakat
5 mrt. / 22:18
€ 80
EG34
5 mrt. / 22:17
€ 70
Plakat
5 mrt. / 22:17
€ 70
EG34
5 mrt. / 21:03
€ 60
Plakat
5 mrt. / 18:33
€ 50
EG34
5 mrt. / 18:33
€ 50
Plakat
2 mrt. / 01:09
€ 30
mien14
2 mrt. / 01:09
€ 25
Plakat
2 mrt. / 01:09
€ 20
mien14
2 mrt. / 00:46
€ 15
CobraArtist
1 mrt. / 15:02
€ 10