Niet of onleesbaar gesigneerd - INDIA omstreeks 1960 - GROOT Tempera "offer Ceremonie" schilderij

Niet of onleesbaar gesigneerd - INDIA omstreeks 1960 - GROOT Tempera "offer Ceremonie" schilderij kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 29,90 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - INDIA omstreeks 1960 - GROOT Tempera "offer Ceremonie" schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - INDIA omstreeks 1960 - GROOT Tempera "offer Ceremonie" schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - INDIA omstreeks 1960 - GROOT Tempera "offer Ceremonie" schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - INDIA omstreeks 1960 - GROOT Tempera "offer Ceremonie" schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - INDIA omstreeks 1960 - GROOT Tempera "offer Ceremonie" schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - INDIA omstreeks 1960 - GROOT Tempera "offer Ceremonie" schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - INDIA omstreeks 1960 - GROOT Tempera "offer Ceremonie" schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - INDIA omstreeks 1960 - GROOT Tempera "offer Ceremonie" schilderij kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekTempera
StijlOriëntaals
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen120 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

weinig zichtbare onregelmatigheden. Enige slijtage op het spieraam.

Dit item is verkocht voor 29,90(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-01-2020 om 22:23
Eindtijd:02-02-2020 om 21:57

Biedingen (5):

55TH
28 jan. / 22:06
€ 26
Braamberg
28 jan. / 22:06
€ 21
Braamberg
28 jan. / 20:38
€ 20
nelleke1958
28 jan. / 20:38
€ 15
Braamberg
23 jan. / 20:10
€ 10