Niet of onleesbaar gesigneerd - Indonesisch waterlandschap - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Indonesisch waterlandschap kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Indonesisch waterlandschap kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Indonesisch waterlandschap kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlAziatisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 23 cm (h x b)
Lijst50 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Indonesisch waterlandschap door onleesbare signatuur

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  BOERART_COM
FA. (5)

Lid sinds 2018
86 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
37 cm
50 cm
23 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:27-06-2019 om 13:08
Eindtijd:07-08-2019 om 10:44
Pippa-1908
02 aug. / 13:16
€ 20