Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm.

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste aquarel , Zittend Naakt – gesigneerd – Lijst, 47 x 37 cm. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 21.5 cm (h x b)
Lijst47 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijste aquarel van een ons onbekende kunstenaar of kunstenares.
    -Gesigneerd rechtsonder.
    -Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat. Jaartal onbekend.
    -Afmetingen: Lijst, 47 x 37 x 2 cm. Beeld, 28 x 21,5 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (42)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2966 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
37 cm
47 cm
21.5 cm
28 cm
Sluit over 8d 0u 57m 15s
Huidig bod€ 5
Volgend minimum bod: € 10
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:23-01-2023 om 11:44
Eindtijd:05-02-2023 om 21:48
Biedingen (3)
olafvreeburg
26 jan. / 12:06
€ 5
Alexander1104
26 jan. / 12:06
€ 3
olafvreeburg
24 jan. / 20:22
€ 1