Een kleine ingelijste tekening uit 1975 van een ons onbekende kunstenaar. -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder. -Ingelijst in een zilverkleurig houten lijstje met glasplaat. -Afmetingen: Lijst, 11 x 11 x 1 cm. Blad, 6,5 x7 cm. -Herkomst: Kunsthandel H. v.d. Ledde & Zn. , Amsterdam. -Conditie: In goede staat. Het papier is licht vergeeld. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Afhandeling: -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL. Verzendkosten: -Binnen Nederland: 8,00 euro. -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Goed
In goede staat. Het papier is licht vergeeld. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Tot 2 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00