Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerend impressionistisch geschilderde Gouache "Berglandschap" gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerend impressionistisch geschilderde Gouache "Berglandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 360,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerend impressionistisch geschilderde Gouache "Berglandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerend impressionistisch geschilderde Gouache "Berglandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerend impressionistisch geschilderde Gouache "Berglandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerend impressionistisch geschilderde Gouache "Berglandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerend impressionistisch geschilderde Gouache "Berglandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerend impressionistisch geschilderde Gouache "Berglandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerend impressionistisch geschilderde Gouache "Berglandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekGouache
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 18 cm (h x b)
Lijst44 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

weinig zichtbare onregelmatigheden. Professioneel ingelijst.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34)
FA. (112)

3007 verkochte items
31 cm
44 cm
18 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 360,00
Starttijd:16-11-2019 om 11:22
Eindtijd:30-11-2019 om 21:20
Biedingen (35)
Biedema
30 nov. / 21:12
€ 360
Max123
30 nov. / 21:10
€ 340
Biedema
30 nov. / 21:09
€ 320
Max123
30 nov. / 21:09
€ 300
Biedema
30 nov. / 21:09
€ 300
Max123
30 nov. / 21:09
€ 280
Biedema
30 nov. / 21:09
€ 260
Max123
30 nov. / 21:08
€ 240
Biedema
30 nov. / 21:08
€ 220
Max123
30 nov. / 21:05
€ 200
Biedema
30 nov. / 21:05
€ 200
Max123
30 nov. / 21:05
€ 190
Biedema
30 nov. / 21:05
€ 180
Max123
30 nov. / 21:04
€ 170
Biedema
30 nov. / 21:04
€ 160
Max123
30 nov. / 21:04
€ 150
Biedema
30 nov. / 21:04
€ 140
Max123
30 nov. / 21:02
€ 130
Biedema
30 nov. / 21:01
€ 120
Max123
30 nov. / 21:00
€ 110
Biedema
30 nov. / 20:59
€ 100
Max123
30 nov. / 20:59
€ 90
Biedema
30 nov. / 20:59
€ 80
Max123
30 nov. / 14:47
€ 70
Biedema
30 nov. / 13:53
€ 60
Max123
30 nov. / 13:53
€ 50
Biedema
30 nov. / 13:53
€ 50
Max123
30 nov. / 13:53
€ 45
Biedema
30 nov. / 13:53
€ 40
Max123
30 nov. / 13:52
€ 35
Biedema
30 nov. / 13:52
€ 30
Max123
24 nov. / 21:52
€ 25
Braamberg
21 nov. / 17:05
€ 20
marofle
20 nov. / 19:02
€ 15
Braamberg
16 nov. / 20:14
€ 10