Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende Mythologische voorstelling met Hebreeuwse tekst - gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende Mythologische voorstelling met Hebreeuwse tekst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende Mythologische voorstelling met Hebreeuwse tekst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende Mythologische voorstelling met Hebreeuwse tekst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende Mythologische voorstelling met Hebreeuwse tekst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende Mythologische voorstelling met Hebreeuwse tekst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende Mythologische voorstelling met Hebreeuwse tekst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende Mythologische voorstelling met Hebreeuwse tekst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende Mythologische voorstelling met Hebreeuwse tekst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende Mythologische voorstelling met Hebreeuwse tekst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende Mythologische voorstelling met Hebreeuwse tekst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
Lijst50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage80 stuks

weinig zichtbare onregelmatigheden. Fraai ingelijst.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (46)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (115)

3102 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
70 cm
50 cm
60 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-02-2020 om 22:22
Eindtijd:01-03-2020 om 22:43
Braamberg
20 feb. / 05:26
€ 10