Niet of onleesbaar gesigneerd - J. Buik - Gemeentehuis Rotterdam ca 1920 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - J. Buik - Gemeentehuis Rotterdam ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - J. Buik - Gemeentehuis Rotterdam ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - J. Buik - Gemeentehuis Rotterdam ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - J. Buik - Gemeentehuis Rotterdam ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - J. Buik - Gemeentehuis Rotterdam ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - J. Buik - Gemeentehuis Rotterdam ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - J. Buik - Gemeentehuis Rotterdam ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - J. Buik - Gemeentehuis Rotterdam ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Lijst45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
J. Buik - Gemeentehuis Rotterdam ca 1920

Olieverfschilderij van in de tweede oorlog vernietigde gemeentehuis

Geen opvallende schade

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (48)
Geplaatst door  arrow
FA. (1 )

Lid sinds 2019
123 verkochte items
35 cm
45 cm
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-12-2020 om 15:58
Eindtijd:30-12-2020 om 21:03
Biedingen (18)
Clem69
30 dec. / 20:55
€ 100
29Tuinstoel
30 dec. / 20:54
€ 90
Clem69
30 dec. / 20:54
€ 80
29Tuinstoel
30 dec. / 20:53
€ 70
Clem69
30 dec. / 20:53
€ 60
29Tuinstoel
30 dec. / 20:52
€ 50
Clem69
30 dec. / 20:52
€ 45
29Tuinstoel
30 dec. / 20:51
€ 40
Clem69
30 dec. / 20:49
€ 35
29Tuinstoel
30 dec. / 20:49
€ 30
Clem69
30 dec. / 20:49
€ 30
29Tuinstoel
30 dec. / 20:48
€ 25
Clem69
30 dec. / 17:25
€ 20
29Tuinstoel
30 dec. / 17:24
€ 15
Clem69
30 dec. / 17:24
€ 10
29Tuinstoel
27 dec. / 16:00
€ 5
CEZANNE9
27 dec. / 16:00
€ 3
29Tuinstoel
26 dec. / 18:53
€ 1