Niet of onleesbaar gesigneerd - Jaap Visser - Grillige vormgegeven Unica vaas

Niet of onleesbaar gesigneerd - Jaap Visser - Grillige vormgegeven Unica vaas kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Jaap Visser - Grillige vormgegeven Unica vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jaap Visser - Grillige vormgegeven Unica vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jaap Visser - Grillige vormgegeven Unica vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jaap Visser - Grillige vormgegeven Unica vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jaap Visser - Grillige vormgegeven Unica vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jaap Visser - Grillige vormgegeven Unica vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jaap Visser - Grillige vormgegeven Unica vaas kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
StijlContemporary
Afmetingen24 cm x 15 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd

Jaap Visser - Grillige vormgegeven Unica vaas met handvat van fijn chamotte aardewerk voorzien van wit purper bruisglazuur en brons glazuur. De bovenrand heeft rotsachtige punten. Uitgevoerd in eigen atelier. Aan de bovenzijde heeft de vaas twee chipjes en aan de onderzijde is een flinter. Met hand gesigneerd.

Afmetingen; 24 cm hoog en 15 cm in diameter

Het stuk studio keramiek heeft een aantal flinters, maar geen grote beschadigingen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(40) Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
15 cm
24 cm

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:15-07-2018 om 19:38
Eindtijd:28-07-2018 om 21:40

Koes
19 jul. / 21:15
€ 1