Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Jack in the Pulpit' vaas, jaren '70, handgemaakt - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Jack in the Pulpit' vaas, jaren '70, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Jack in the Pulpit' vaas, jaren '70, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Jack in the Pulpit' vaas, jaren '70, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Jack in the Pulpit' vaas, jaren '70, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Jack in the Pulpit' vaas, jaren '70, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Jack in the Pulpit' vaas, jaren '70, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Jack in the Pulpit' vaas, jaren '70, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Jack in the Pulpit' vaas, jaren '70, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen19 cm x 9 cm x 10 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt

Charmante vaas van handgemaakt/mondgeblazen glas.
De voet is helder transparant, daaruit rijzen wit en blauwe tinten op.
De blikvanger is natuurlijk de 'kraag', in geel glas en gevormd naar een bloem (van de Calla).
Verkeert in goede gebruikte staat.

Afmetingen ca. 19 h x  9 b x  10 d cm

Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, alleen binnen Europa.
Boven de 25 euro is verzending binnen Nederland gratis.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (35)

Geplaatst door  flokbluit
FA. (4)

191 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
9
19
10
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-01-2023 om 13:46
Eindtijd:03-02-2023 om 20:07
Biedingen (8)
Brakew80
03 feb. / 16:02
€ 30
Annetted
01 feb. / 15:25
€ 25
Brakew80
01 feb. / 08:26
€ 20
Mooiekunst1
29 jan. / 18:31
€ 15
willyams
27 jan. / 13:47
€ 10
fritsijzendoorn
27 jan. / 13:22
€ 5
Cwijdenes
22 jan. / 23:49
€ 3
ES1961Brus
20 jan. / 16:53
€ 1