Niet of onleesbaar gesigneerd - J.H. Wassink (1933-2016), glazen schaal - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - J.H. Wassink (1933-2016), glazen schaal kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 15,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - J.H. Wassink (1933-2016), glazen schaal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - J.H. Wassink (1933-2016), glazen schaal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - J.H. Wassink (1933-2016), glazen schaal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - J.H. Wassink (1933-2016), glazen schaal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - J.H. Wassink (1933-2016), glazen schaal kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  YW_59
FA. (1)

72 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1995
StijlContemporary
Afmetingen23 cm x 23 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd

Deze kleurrijke glazen schaal is gemaakt met de fusion-techniek: het versmelten van repen glas in de oven.

De glaskunstenaar J..H. Wassink (1933 Rotterdam - 2016 Markelo) legde zich toe op deze techniek. Op de onderzijde gesigneerd.

De unica is in uitstekende condition.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(42)
Geplaatst door  YW_59
FA. (1)

72 verkochte items
23 cm
23 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:03-03-2019 om 10:55
Eindtijd:16-03-2019 om 19:45
Biedingen (2)
LiviusKooij
16 mrt. / 19:33
€ 15
Wjtr
13 mrt. / 21:17
€ 10