Niet of onleesbaar gesigneerd - Keramiekatelier Feniks Schoorl - Vaasje - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Keramiekatelier Feniks Schoorl - Vaasje kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Keramiekatelier Feniks Schoorl - Vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Keramiekatelier Feniks Schoorl - Vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Keramiekatelier Feniks Schoorl - Vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Keramiekatelier Feniks Schoorl - Vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Keramiekatelier Feniks Schoorl - Vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Keramiekatelier Feniks Schoorl - Vaasje kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
StijlContemporary
Afmetingen24 cm x 8 cm x 8 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd

Mooi kunstaardewerken vaasje met mat basalt kleurig glazuur en aan de bovenzijde en groen en zandkleur. Voorzien van een ingedrukt merk aan de achterzijde. In onbeschadigde conditie.

Onbeschadigde conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (49)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2132 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
8
24
8
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-09-2022 om 08:35
Eindtijd:06-10-2022 om 21:07
Biedingen (4)
Arieke
06 okt. / 05:59
€ 10
evandijk
30 sep. / 18:15
€ 5
arjenschoute
23 sep. / 10:58
€ 3
kompas
23 sep. / 09:09
€ 1