Niet of onleesbaar gesigneerd - Knappe in 1900 geschilderde Aquarel "Boeket Margrieten" gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Knappe in 1900 geschilderde Aquarel "Boeket Margrieten" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Knappe in 1900 geschilderde Aquarel "Boeket Margrieten" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Knappe in 1900 geschilderde Aquarel "Boeket Margrieten" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Knappe in 1900 geschilderde Aquarel "Boeket Margrieten" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Knappe in 1900 geschilderde Aquarel "Boeket Margrieten" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Knappe in 1900 geschilderde Aquarel "Boeket Margrieten" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Knappe in 1900 geschilderde Aquarel "Boeket Margrieten" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Knappe in 1900 geschilderde Aquarel "Boeket Margrieten" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Knappe in 1900 geschilderde Aquarel "Boeket Margrieten" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1900
TechniekAquarel
DragerKarton
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en nalatenschappen regelmatig een interessant aanbod van kunst selecteren.

    De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken en de in onze advertentie vermelde informatie worden volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn  iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.

weinig zichtbare onregelmatigheden. In originele lijst.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (89)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3050 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
50 cm
60 cm
25 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-02-2020 om 22:23
Eindtijd:01-03-2020 om 22:46
Biedingen (2)
Zaansgroen
01 mrt. / 22:36
€ 15
Plag
01 mrt. / 22:20
€ 10