Niet of onleesbaar gesigneerd - kop en schotel Quimper en sierbord Atelier A. Baratta a Moustier - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - kop en schotel Quimper en sierbord Atelier A. Baratta a Moustier kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - kop en schotel Quimper en sierbord Atelier A. Baratta a Moustier kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kop en schotel Quimper en sierbord Atelier A. Baratta a Moustier kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kop en schotel Quimper en sierbord Atelier A. Baratta a Moustier kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kop en schotel Quimper en sierbord Atelier A. Baratta a Moustier kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kop en schotel Quimper en sierbord Atelier A. Baratta a Moustier kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kop en schotel Quimper en sierbord Atelier A. Baratta a Moustier kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kop en schotel Quimper en sierbord Atelier A. Baratta a Moustier kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kop en schotel Quimper en sierbord Atelier A. Baratta a Moustier kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kop en schotel Quimper en sierbord Atelier A. Baratta a Moustier kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kop en schotel Quimper en sierbord Atelier A. Baratta a Moustier kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kop en schotel Quimper en sierbord Atelier A. Baratta a Moustier kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kop en schotel Quimper en sierbord Atelier A. Baratta a Moustier kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - kop en schotel Quimper en sierbord Atelier A. Baratta a Moustier kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
Afmetingen6 cm x 14 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Kop en schotel Quimper en sierbord Atelier A. Baratta a Moustier. Beiden hand beschilderde stujes Franse Faience. In onbeschadigde conditie en beiden met de hand gemerkt.

Onbeschadigde conditie.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(38)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
14 cm
6 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:18-11-2018 om 17:24
Eindtijd:02-12-2018 om 21:24
devaanhoek
18 nov. / 23:56
€ 1