Niet of onleesbaar gesigneerd - Krachtig, in 1947 geschilderd stilleven "Potplant,boeken en Appel" - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Krachtig, in 1947 geschilderd stilleven "Potplant,boeken en Appel" kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 45,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Krachtig, in 1947 geschilderd stilleven "Potplant,boeken en Appel" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Krachtig, in 1947 geschilderd stilleven "Potplant,boeken en Appel" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Krachtig, in 1947 geschilderd stilleven "Potplant,boeken en Appel" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Krachtig, in 1947 geschilderd stilleven "Potplant,boeken en Appel" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Krachtig, in 1947 geschilderd stilleven "Potplant,boeken en Appel" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Krachtig, in 1947 geschilderd stilleven "Potplant,boeken en Appel" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Krachtig, in 1947 geschilderd stilleven "Potplant,boeken en Appel" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Krachtig, in 1947 geschilderd stilleven "Potplant,boeken en Appel" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Krachtig, in 1947 geschilderd stilleven "Potplant,boeken en Appel" kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3026 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1947
StijlExpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ConditieRedelijk

Het doek is wat gelig (oude vernis) en is wat gecraqueleerd (vnl. op de blauwe pot)

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(47)
FA. (112)

3026 verkochte items
50 cm
60 cm
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:09-12-2018 om 13:56
Eindtijd:23-12-2018 om 22:25
Biedingen (11)
Zivi
23 dec. / 22:16
€ 45
Paralegalgoes
23 dec. / 15:18
€ 40
CarPArt
23 dec. / 14:02
€ 35
Paralegalgoes
23 dec. / 14:02
€ 30
Paralegalgoes
23 dec. / 10:39
€ 24
Helder
23 dec. / 10:39
€ 19
Paralegalgoes
23 dec. / 10:39
€ 15
Helder
22 dec. / 23:38
€ 10
Paralegalgoes
12 dec. / 12:22
€ 5
ingridvanderkamp
12 dec. / 11:49
€ 3
Paralegalgoes
09 dec. / 23:45
€ 1