Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen ijsemmer - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen ijsemmer kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen ijsemmer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen ijsemmer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen ijsemmer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen ijsemmer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen ijsemmer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen ijsemmer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen ijsemmer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen ijsemmer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen ijsemmer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen ijsemmer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen ijsemmer kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
StijlArt Deco
Afmetingen13 cm x 11.5 cm (h x b)
GemerktOngemerkt

Chique ijsemmer van diamantgeslepen dikwandig kristal en verguld metaal in Art Deco.
 Vergezeld van een tang.
Vermedelijk Val Saint Lambert.
Afmetingen: H 13 cm, diameter boven, beneden

Chique ijsemmer van dikwandig diamant geslijpen kristal met verguld metaal,  vergezeld van een tang. Vermoedelijk Val Saint Lambert.
Gewicht ca 1 kg.
Afmetingen: H 13 cm, diameter boven/beneden 11,5 cm/10 cm. L van de tang 18,5 cm.
Verzendkosten: Buurlanden 16,40 euro, andere EU landen 32,80 euro. Geen verzending buiten EU.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (35)

Geplaatst door  Lucy2610
FA. (1)

Lid sinds 2018
32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
11.5 cm
13 cm
Dit item is verkocht voor 6,90 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-01-2023 om 23:20
Eindtijd:29-01-2023 om 16:11
Biedingen (4)
SchoenmakerSch
29 jan. / 15:31
€ 6
Cwijdenes
29 jan. / 15:31
€ 5
Cwijdenes
22 jan. / 23:45
€ 3
djuni
19 jan. / 23:48
€ 1