Niet of onleesbaar gesigneerd - La lune en Rodage

Niet of onleesbaar gesigneerd - La lune en Rodage kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - La lune en Rodage kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - La lune en Rodage kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - La lune en Rodage kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - La lune en Rodage kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - La lune en Rodage kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  fwvanhelden
FA. (4)

Lid sinds 2017
126 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1971
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een handgesigneerde en gedateerde zeefdruk van de verder onbekende kunstenaar Brian Stones uit 1965.

Uitgever: Laszlo Carl voor Edition Panderma, Basel

La Lune en Rodage was a collection of post-war and contemporary art published in three volumes in 1960, 1965 and 1977 containing a total of approximately 180 art pieces which provide an account of the artistic avant-garde scene between the 1950s and 1970s. The art works were gathered by Carl Laszlo.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(32) Geplaatst door  fwvanhelden
FA. (4)

Lid sinds 2017
126 verkochte items
28 cm
28 cm

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-01-2021 om 10:39
Eindtijd:04-02-2021 om 21:46

Biedingen (10):

ShantM
3 feb. / 18:10
€ 40
boekdrukker
3 feb. / 18:10
€ 35
ShantM
3 feb. / 18:10
€ 30
boekdrukker
1 feb. / 22:28
€ 25
ShantM
1 feb. / 21:13
€ 20
boekdrukker
1 feb. / 21:12
€ 15
ShantM
1 feb. / 21:12
€ 10
boekdrukker
30 jan. / 17:10
€ 5
Wijn1986
26 jan. / 20:55
€ 3
TimGraafland
22 jan. / 22:22
€ 1