Niet of onleesbaar gesigneerd - landschap met boerenweggetje en bomen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - landschap met boerenweggetje en bomen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - landschap met boerenweggetje en bomen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - landschap met boerenweggetje en bomen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - landschap met boerenweggetje en bomen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - landschap met boerenweggetje en bomen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst67 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
B9725 - AK

Schilderij, olie op paneel
Beeldmaat 67x87 cm
Paneelmaat 50x70 cm
ongesigneerd
ingelijst

schilderij is inclusief lijst (zie foto)
ophalen bij ons in Nieuwersluis

ConditieRedelijk

licht vervuild, met oppervlakkige kras in lucht lijst kleine kale plekjes

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(32)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
87 cm
67 cm
70 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:14-07-2018 om 14:05
Eindtijd:27-07-2018 om 21:12
Biedingen (5)
Leogroenewegen
27 jul. / 20:46
€ 5
Mar10
26 jul. / 23:38
€ 4
Plag
26 jul. / 23:38
€ 3
Mar10
20 jul. / 13:46
€ 2
Artmasu
18 jul. / 02:56
€ 1