Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap - olieverf op paneel, ingelijst

Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap - olieverf op paneel, ingelijst kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap - olieverf op paneel, ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap - olieverf op paneel, ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap - olieverf op paneel, ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap - olieverf op paneel, ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap - olieverf op paneel, ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap - olieverf op paneel, ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap - olieverf op paneel, ingelijst kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

362 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 79 cm (h x b)
Lijst26 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Van onbekende kunstenaar - Landschap.Dik opgebrachte olieverf op houten paneel, in blank houten baklijst.Formaat incl. 82 x 26 cm.Niet (zichtbaar) gesigneerd, ca. 1970.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(31) Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

362 verkochte items
82 cm
26 cm
79 cm
24 cm

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:29-05-2019 om 12:22
Eindtijd:05-06-2019 om 19:04

FritsM
5 jun. / 14:19
€ 10