Niet of onleesbaar gesigneerd - Le Chemineau (De Werkzoekende) - Ets

Niet of onleesbaar gesigneerd - Le Chemineau (De Werkzoekende) - Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 28,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Le Chemineau (De Werkzoekende) - Ets kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Le Chemineau (De Werkzoekende) - Ets kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Le Chemineau (De Werkzoekende) - Ets kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Le Chemineau (De Werkzoekende) - Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3034 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekEts
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage17/125
Krachtige ets door mij onbekende kunstenaarVoorstelling van Le Chemineau, de ' Werkzoekende' Voorstelling in de Stijl der Tachtigers, Witsen-achtigLosbladig, beeldmaat 29x27, bladmaat 43x32Gesigneerd in potlood r.o. Getiteld l.o. ' Le Chemineau' en genummerd ' 17/125'

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(40) Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3034 verkochte items
27 cm
29 cm

Dit item is verkocht voor 28,00

Starttijd:20-12-2018 om 20:43
Eindtijd:28-12-2018 om 22:33

Biedingen (7):

Katrien62
28 dec. / 22:27
€ 28
LongJohn
28 dec. / 22:27
€ 27
LongJohn
28 dec. / 22:22
€ 23
Katrien62
28 dec. / 15:56
€ 18
jvdo
28 dec. / 09:06
€ 13
mineur
28 dec. / 09:06
€ 10
mineur
21 dec. / 10:09
€ 1