Niet of onleesbaar gesigneerd - LEONARDO: GROTE VAAS

Niet of onleesbaar gesigneerd - LEONARDO: GROTE VAAS kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - LEONARDO: GROTE VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - LEONARDO: GROTE VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - LEONARDO: GROTE VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - LEONARDO: GROTE VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - LEONARDO: GROTE VAAS kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen23 cm x 17 cm x 17 cm (h x b x d)
Gewicht1550 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
Het Duitse merk  Leonardo staat voor hoogwaardige kwaliteit.
Elk product van Leonardo is gemaakt van glas en is een kunstwerk op zich. Deze vaas dus ook.
De vaas is 23 cm hoog en 17 cm breed en voorzien van de Leonardo-sticker.
Het gewicht is 1546 gram.
De vaas is puntgaaf..

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:17-01-2021 om 13:03
Eindtijd:24-01-2021 om 22:37

Biedingen (8):

Ohtar41
24 jan. / 22:30
€ 25
mani
24 jan. / 13:42
€ 20
Schulzm01
24 jan. / 13:42
€ 15
mani
22 jan. / 19:28
€ 10
ctouw
18 jan. / 11:29
€ 5
Robertjoost
18 jan. / 11:24
€ 3
ctouw
18 jan. / 11:24
€ 2
ctouw
17 jan. / 13:52
€ 1