Omschrijving
Libochovice - tweearmige kandelaar (1) - Kristal
Tsjechië - 1950-1959
Vintage Kristallen kandelaar uit het midden van de vorige eeuw, Tsjechoslowakije, jaren 1950/1960.
Middenstuk in pyramidevorm helder kristal en middenstuk armen mat gepolierd.
Pyramide vorm in het midden en een bevroren rookachtige vorm die eruit komt
Kavelgegevens
Aantal items
1
Object
tweearmige kandelaar
Materiaal
Kristal
Fabrikant / Merk
Libochovice
Model / Naam
Patroon #1686 Malverne
Geschatte periode
1950-1959
Land van herkomst
Tsjechië
Staat
Uitstekende staat - nauwelijks gebruikt met minimale gebruikssporen en tekenen van ouderdom
Afmetingen
19×21×. cm
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Houthulst, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 21,50
€ 21,50
Europese Unie
€ 21,50
Extra