Niet of onleesbaar gesigneerd - linosnede op monotype - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - linosnede op monotype kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekMonotype
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 18 cm (h x b)
Lijst54 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Linosnede op monotype. Werkjein passe-partout en achter glas in blank houten lijstje. Wordt verzekerd verzonden. Glasbreuk voor risico van de koper. Afhalen verdient de aanbeveling.

Lijstje heeft gebruikssporen

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (65)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23)

Lid sinds 2017
510 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
44 cm
54 cm
18 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-12-2020 om 15:24
Eindtijd:02-01-2020 om 22:40
Biedingen (11)
robert11
02 jan. / 20:30
€ 35
Jodebruin83
02 jan. / 20:01
€ 30
robert11
02 jan. / 12:52
€ 25
Jodebruin83
02 jan. / 12:52
€ 25
robert11
02 jan. / 00:31
€ 20
Etto
02 jan. / 00:31
€ 16
robert11
01 jan. / 14:11
€ 11
Mar10
01 jan. / 14:11
€ 6
Mar10
27 dec. / 12:09
€ 5
Arianrian
27 dec. / 12:09
€ 3
Mar10
26 dec. / 21:46
€ 1