Niet of onleesbaar gesigneerd - losse ets - onduidelijk gesigneerd

Niet of onleesbaar gesigneerd - losse ets - onduidelijk gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - losse ets - onduidelijk gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - losse ets - onduidelijk gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - losse ets - onduidelijk gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - losse ets - onduidelijk gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Lawrence
FA. (9)

207 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1985
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage78/100

losse ets, met potlood gesigneerd en gedateerd '85

oplagenummer 78/100

afmeting papier: 50 x 40 cm.

zonder lijst

in goede staat

Wordt verzekerd, met handtekening bij ontvangst en met Track & Trace verzonden
Ook op te halen in onze galerie *De Curiositeiten van Larry* in Alkmaar.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(31) Geplaatst door  Lawrence
FA. (9)

207 verkochte items
40 cm
50 cm
Sluit over 4d 20u 26m 14s
Huidig bod€ 1
Volgend minimum bod: € 3
Objectlocatiealkmaar, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland

Starttijd:22-07-2021 om 17:08
Eindtijd:01-08-2021 om 20:15

Jgsmit91
25 jul. / 14:42
€ 1