Lot van 8 kunstwerken van Nederlandse kunstenaars.
Bieden vanaf 1 euro.
1. Espretto (?) "Hotspot". Kleurzeefdruk op dik papier. Gesigneerd met potlood. Ex.nr. 21/21. 1988. Blad: 100x70cm. Goede staat, gebruind door passe-partout, verso resten plakband.
2. Van Der Horst (?) Abstractire. Kleurlithografie op papier. Gesigneerd met potlood. Rode stempel extra. Ex.nr. 4/6. Blad: 70x50cm. Goede staat, 2 horizontale vouwen.
3. Willem (?) Geometrische abstractie. Origineel werk van kleurpotlood op dik papier. Gesigneerd met stift. 1986. Blad: 50x70cm. Goede staat, deuken over het blad.
4. (?) Figuratie. Kleurzeefdruk op papier. Gesigneerd met potlood. Ex.nr. 17/70. 1993. Blad: 50x70cm. Goede staat.
5. Jets Baliker (1937-2014). Dansend koppel. Kleurlithografie op dik papier. Gesigneerd met potlood. Ex.nr. 57/100. Blad: 70x50cm. Goede staat.
6. Henk (?) "Carmen". Kleurlithografie op papier. Gesigneerd met potlood. Ex.nr. 42/50. Eigen druk. Blad: 70x50cm. Goede staat, mankementje aan papier midden links.
7. Irma (?) Naakte vrouw. Origineel werk van houtskool op grijs papier. Gesigneerd met potlood. 1991. Blad: 68x46cm. Goede staat, deuken aan hoek links boven.
8. L.Plons (?) Bloemen. Origineel werk van aquarel op papier. Gesigneerd met potlood. Blad: 55x43cm. Goede staat, gebruind door passe-partout.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.
Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).
Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.