Niet of onleesbaar gesigneerd - Lou van Aart - Anna Paulownaplein, Den Haag - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Lou van Aart - Anna Paulownaplein, Den Haag  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Lou van Aart - Anna Paulownaplein, Den Haag  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Lou van Aart - Anna Paulownaplein, Den Haag  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Lou van Aart - Anna Paulownaplein, Den Haag  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Lou van Aart - Anna Paulownaplein, Den Haag  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  meersander

Lid sinds 2018
11 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal2001
TechniekLitho
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
mooie afdruk in grijstinten. wielrenners in Den Haag: Anna Paulownaplein
afkomstig uit map van een verzamelaar
afmetingen: 38x54 (blad) en 20x29 (beeld).
jaar: 2001
titel linksonder: Anna Paulownaplein
Gesigneerd rechtsonder: Lou van Aart 2001

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  meersander

Lid sinds 2018
11 verkochte items
54 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:26-08-2018 om 19:53
Eindtijd:04-09-2018 om 19:04
Helder
04 sep. / 18:21
€ 1