Niet of onleesbaar gesigneerd - Masker

Niet of onleesbaar gesigneerd - Masker kopen? Bied vanaf 1!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Niet of onleesbaar gesigneerd - Masker kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Masker kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Margie
FA. (20)

276 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekHout
StijlAziatisch
OnderwerpPortret
Afmetingen42 cm x 29 cm x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
OplageUnicum
Een houten beschilderd masker, Indonesië? Mooi beschilderd, enige ouderdom zichtbaar aan de binnenzijde van het masker.

ConditieRedelijk

redelijke sttat gezien de leeftijd en herkomst

Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:26-01-2021 om 11:33
Eindtijd:01-02-2021 om 19:58

Biedingen (3):

tonkonig10
1 feb. / 18:25
€ 5
PvdLinden
1 feb. / 16:27
€ 3
petruk1919
29 jan. / 12:49
€ 1