Niet of onleesbaar gesigneerd - Mensen aan de gracht - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mensen aan de gracht  kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Mensen aan de gracht  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mensen aan de gracht  kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
Lijst42 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
nr.B2320
Kunstenaar: onbekend
Voorstelling:  Mensen aan de gracht
aquarel op papier
gesigneerd plek
schilderij is inclusief lijst (zie foto)
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (49)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81 )

1236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (124)
36 cm
42 cm
20 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:12-07-2018 om 12:25
Eindtijd:26-07-2018 om 20:00
Biedingen (5)
Mar10
20 jul. / 20:20
€ 7
Mereln
20 jul. / 20:20
€ 7
Mar10
13 jul. / 21:35
€ 6
Bouwman01
13 jul. / 21:35
€ 5
Bouwman01
12 jul. / 17:41
€ 1