Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooie parelketting en oorstekers met zilveren slotje - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooie parelketting en oorstekers met zilveren slotje kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooie parelketting en oorstekers met zilveren slotje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooie parelketting en oorstekers met zilveren slotje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooie parelketting en oorstekers met zilveren slotje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooie parelketting en oorstekers met zilveren slotje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooie parelketting en oorstekers met zilveren slotje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooie parelketting en oorstekers met zilveren slotje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooie parelketting en oorstekers met zilveren slotje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooie parelketting en oorstekers met zilveren slotje kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeSieraden
StijlArt Deco
Afmetingen0.5 cm x 45 cm x 0.5 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker

Mooie parelketting en oorstekers met zilveren slotje
Lengte 45 cm
Afmetingen parel ca 3,5/4 mm
Silver slots 925/1000
Goede conditie

Cultivated parel

Kleur beige

Word verzekerd verzonden

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle sieraden (31)

Geplaatst door  GVR
FA. (1)

90 verkochte items
45
0.5
0.5
Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2023 om 20:46
Eindtijd:31-01-2023 om 22:50
Biedingen (14)
Lhanz21
gisteren / 10:49
€ 70
Pacapona
30 jan. / 09:31
€ 60
bora
29 jan. / 22:25
€ 50
kjellroggeman
29 jan. / 17:04
€ 45
Pacapona
28 jan. / 09:41
€ 40
Amke
28 jan. / 09:02
€ 35
Krek66
27 jan. / 18:26
€ 30
Pacapona
27 jan. / 18:26
€ 25
Pacapona
27 jan. / 18:26
€ 20
Krek66
27 jan. / 18:26
€ 15
Pacapona
27 jan. / 12:03
€ 10
bora
27 jan. / 11:41
€ 5
Asli
26 jan. / 21:31
€ 3
LucasS
25 jan. / 21:25
€ 1